Зміна тарифних планів

Шановні абоненти !

Доводимо до Вашого відома, що з 1 листопада 2020 року вступають в силу нові умови медіагруп для учасників ринку платного ТВ, згідно з якими збільшується мінімальна вартість пакету з національними телеканалами. У зв’язку з цим з 1 листопада 2020 року змінюється цінова політика на наступні тарифні плани :

  • Тарифний план Lite-TV перестає існувати, так як не відповідає мінімальній вартості  тарифу з національними телеканалами. Всі абоненти даного тарифного плану будуть переведені на тарифний план Optimal-TV з 1 листопада 2020 року.
  • Вартість тарифного плану Optimal-TV буде становити 180 грн/м. У ньому буде ще більше класних фільмів і нових каналів, прямі трансляції футболу та кіберспорту.

Хочемо зазначити , що до кінця жовтня 2020 року Ви можете скористатись акцією “Плати менше” і оплатити послуги згідно тарифу Optimal-TV на 12 міс. за старою ціною та ще отримати знижку 15% .

Також повідомляємо, що у зв’язку із завершенням дії тарифних планів LITE-60M, STANDART-80M та PON-60M, PON-80M всі абоненти даних тарифних планів, будуть переведені з 1 листопада 2020 року на тарифи PREMIUM-100M та PON-100M відровідно,  .

 

 

 

Copyright © 2022 МТКНЕТ - твій інтернет.