Послуги

Завдяки високій якості послуг, привабливими тарифами та активному просуванню, наша компанія успішно розвивається і надає широкий спектр інформаційних та телекомунікаційних послуг у Чернівцях.

Для МТКНЕТ надання послуг для конкретного абонента починається з моменту формування заявки на підключення. Вартість робіт з підключення від 150 грн. Індивідуально обмовляється час проведення робіт. Також для зручності абонентів в МТКНЕТ передбачено перелік додаткових послуг, які монтажна група може виконати за бажанням абонента.

Абоненти МТКНЕТ мають можливість якісної технічної підтримки, яка працює 24 год. на добу 7 днів на тиждень. Зручна система оплати послуг користування інтернетом, дає змогу абонентам сплачувати у різних формах: карточкою поповнення рахунку (60 грн, 80грн, 100грн), карткою visa / mastercard / maestro, та в цілодобових терміналах.

Нашим клієнтам ми пропонуємо в першу чергу широкосмуговий доступ в Інтернет. Використовуючи весь спектр новітніх технологій (FTTB), ми розробляємо оптимальне рішення для Вас або Вашої компанії. Для корпоративних клієнтів, крім послуги доступу до мережі Інтернет, ми реалізуємо проекти з побудови корпоративних мереж. Якщо у Вас кілька офісів або виробничих майданчиків в різних місцях міста Чернівці, ми організовуємо зв’язок між ними.

Оплата послуг:

Copyright © 2019 МТКНЕТ - твій інтернет.