Налаштування підключення для Windows XP

Windows XP має вбудовану підтримку протоколу PPPoE тому, для налаштування підключення, додаткового програмного забезпечення встановлювати не потрібно.

Щоб налаштувати підключення за допомогою широкосмугового протоколу PPPoE (Point-to-point protocol over Ethernet) Вам необхідно виконати наступні дії:

1. Відкрийте меню “Пуск” ->  “Панель керування” (“Пуск” ->  “Панель управления”):

pppoe_win_xp_12. У вікні “Панель керування” (“Панель управления”) відкрийте іконку “Мережні підключення” (“Сетевые подключения”):

pppoe_win_xp_23. В головному меню вікна  “Мережні підключення”   (“Сетевые подключения”) відкрийте “Файл” -> “Нове підключення” (“Файл” -> “Новое подключение”):

pppoe_win_xp_34. У діалоговому вікні “Майстер нових підключень” (“Мастер новых подключений”) натисніть “Далі” (“Далее”):

pppoe_04

5. У діалоговому вікні “Тип мережного підключення” (“Тип сетевого подключения”) оберіть пункт “Підключитися до Інтернету” (“Подключить к Интернету”) та натисніть “Далі” (“Далее”):

pppoe_win_xp_56. У діалоговому вікні “Триває підготовка” (“Идет подготовка”) оберіть пункт “Установити підключення вручну” (“Установить подключение вручную”) та натисніть “Далі”(“Далее”):

pppoe_win_xp_67. У діалоговому вікні “Підключення до інтернету” (“Подключение к интернету”) виберіть пункт “Через високошвидкісне підключення, яке потребує вказання імені користувача й пароля” (“Через высокоскоростное подключение, запрашивающее имя пользователя и пароль”) та натисніть “Далі” (“Далее”):

pppoe_win_xp_78. У діалоговому вікні  “Ім’я підключення” (“Имя подключения”) в полі “Ім’я постачальника послуг Інтернету” (“Имя поставщика услуг”) введіть довільну назву нового підключення (наприклад, “Internet”) та натисніть “Далі” (“Далее”):

pppoe_win_xp_89. У діалоговому вікні “Відомості про обліковий запис Інтернету” (“Детали учетной записи в Интернете”) в полях “Користувач” (“Имя пользователя”) та “Пароль” (Пароль”) введіть логін та пароль,що надані Вам при оформленні Заяви-замовлення.

В полі “Підтвердження” (“Подтверждение”) повторно введіть свій пароль та натисніть “Далі” (“Далее”):

pppoe_win_xp_910. Далі з’явиться останнє вікно налаштувань, в якому Ви можете вибрати, чи потрібно створити іконку підключення на робочому столі. Для подальшого полегшення процесу щоденного підключення, радимо поставити галочку напроти “Додати ярлик підключення до робочого стола” (“Добавить ярлык подключения на рабочий стол”) та натисніть “Готово” (“Готово”):

pppoe_win_xp_1011. Після цього з’явиться вікно щойно створеного Вами Інтернет-підключення, в якому, для підключення до мережі Internet, достатньо натиснути “Підключити” (“Подключение”):

pppoe_win_xp_1112. Якщо все було виконано правильно, підключення пройде успішно і в треї (системна область біля годинника) з’явиться піктограма підключення та виринаюче повідомлення типу  “Internet зараз підключено” (“Internet сейчас подключен”).

Copyright © 2022 МТКНЕТ - твій інтернет.